s2 - small
16.04.24
Wybory Marszałka Parady Pułaskiego z Copiague, NY na rok 2024
Z przyjemnością informujemy, że Komisja Nominacyjna Polonia of Long Island, Inc. ogłasza rozpoczęcie procesu zgłaszania kandydatów na Marszałka / Marszałka Junior z Copiague na rok 2024! Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 maja 2024 roku. więcej»

Prosimy o wsparcie naszej misji i działań

DONATE Wszystkie darowizny dla naszej organizacji można odpisać od podatku na podstawie IRS Code 501(c)(3)

Zapisz się na newsletter


Aktualności

HomeAktualności › Polonia of Long Island na rzecz dzieci z Ukrainy

Polonia of Long Island na rzecz dzieci z Ukrainy

10.14.2023

Z całego serca w imieniu swoim i całego Przedszkola w Supraślu składam podziękowania Polonia of Long Island, dzięki której mogła odbyć się impreza na rzecz dzieci z Ukrainy i ich rodziców/opiekunów.

Udział w spotkaniu wzięło ponad 140 dzieci. Pozytywne emocje i radość nie miały końca. Dzieci mogły obejrzeć spektakl teatralno-cyrkowy pt: "Przymarznięta królewna, krasnoludki i zagubiony tygrys", zrobić zwierzęta z balonów, wykonać prace plastyczne, puszczać bańki mydlane, uczyć się sztuczek cyrkowych.

A na świeżym powietrzu czekały na nich przemiłe Alpaki. Dzieci mogły również skosztować małych przekąsek: popcorn, pączki itp. Dziękuję Polonia of Long Island za zaufanie i wsparcie, dziękuję za każdy uśmiech dziecka, który mimo przykrych doświadczeń z ogarniętej wojną Ukrainy choć na chwilę pozwolił zapomnieć i poczuć się znowu radosnym dzieckiem.

Z wyrazami szacunku
Agata Porowska
NASI SPONSORZY

UNIA
SYKORA
IREK