s2 - small
14.10.23
Polonia of Long Island zakupiła wózek inwalidzki
Pragnę z całego serca podziękować za ofiarowaną dotację, która już w tym momencie pozwoliła zrealizować marzenia dziewczynki z Ukrainy, ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łapach, której został zakupiony wózek inwalidzki. więcej»

Prosimy o wsparcie naszej misji i działań

DONATE Wszystkie darowizny dla naszej organizacji można odpisać od podatku na podstawie IRS Code 501(c)(3)

Zapisz się na newsletter


Aktualności

HomeAktualności › Polonia of Long Island na rzecz dzieci z Ukrainy

Polonia of Long Island na rzecz dzieci z Ukrainy

10.14.2023

Z całego serca w imieniu swoim i całego Przedszkola w Supraślu składam podziękowania Polonia of Long Island, dzięki której mogła odbyć się impreza na rzecz dzieci z Ukrainy i ich rodziców/opiekunów.

Udział w spotkaniu wzięło ponad 140 dzieci. Pozytywne emocje i radość nie miały końca. Dzieci mogły obejrzeć spektakl teatralno-cyrkowy pt: "Przymarznięta królewna, krasnoludki i zagubiony tygrys", zrobić zwierzęta z balonów, wykonać prace plastyczne, puszczać bańki mydlane, uczyć się sztuczek cyrkowych.

A na świeżym powietrzu czekały na nich przemiłe Alpaki. Dzieci mogły również skosztować małych przekąsek: popcorn, pączki itp. Dziękuję Polonia of Long Island za zaufanie i wsparcie, dziękuję za każdy uśmiech dziecka, który mimo przykrych doświadczeń z ogarniętej wojną Ukrainy choć na chwilę pozwolił zapomnieć i poczuć się znowu radosnym dzieckiem.

Z wyrazami szacunku
Agata Porowska
NASI SPONSORZY

UNIA
SYKORA
IREK